اجاره ویلا و رزرو هتل های مناطق ییلاقی, ساحلی و جنگلی شمال ایران در تعطیلات نوروز و تابستان

مراحل و چگونگی رزرو


برنامه ریزی اقامت و رزرو واحدهای موجود در سایت با تاریخ و مدت زمان اقامت مشخص، در حال حاضر فقط از طریق تلفن مقدور میباشد و رزرو آنلاین از سایت به دلایل فنی، فعلا در دسترس نمیباشد.

  • چطور رزرو کنیم؟
پس از مطالعه شرایط و قوانین پذیرش مسافر در صفحه [...] ، برای اطلاع از نرخ واحدها، مشخصات و مقایسه، در مراجعه به صفحه [لیست قیمت ها] ، و انتخاب متناسب با بودجه پرداختی، مقصد سفر و جمعیت، با توجه به پراکندگی واحدهای اقامتی در شهرهای مختلف، با تفکیک مناطق جنگلی، ساحلی و ییلاقی، با شماره تماس مندرج در صفحه [تماس با ما] ارتباط برقرار کنید و از قابل رزرو یا غیرقابل رزرو بودن واحد مورد تقاضا در تاریخ مورد نظر، اطلاع کسب نمایید.
درصورت وجود امکان رزرو، برای واحد یا واحدها در زمان و مدت مورد تقاضا، فاکتوری بنام متقاضی صادر میشود. با پرداخت وجه و ارسال شماره پیگیری، فرایند پرداخت، کامل میشود. اطلاعات موردنیاز برای رزرو کننده، اعم از نشانی واحد اقامتی،ساعت ورود و مدت زمان اقامت، مدارک  مورد نیاز، برای رزرو کننده در کمترین زمان، ارسال میشود و فرایند رزرو کامل میشود. اطلاعات بصورت پیامکی ارسال میشود و درصورت تقاضا، بصورت فکس و ایمیل نیاز قابل ارسال میباشد.
اطلاعات مورد نیاز برای سفر، از قبیل: پیش بینی وضعیت جوی منطقه از طریق صفحه
[هواشناسی] ، وضعیت ترافیک جاده ای از طریق صفحه [ترافیک آنلاین جاده ای] ، اوقات شرعی محلی به تفکیک شهرها از صفحه [اوقات شرعی استان ها] قابل دستیابی هستند.

  • چطور اعتماد کنیم؟
سایت حاضر از سال 1389 شروع به کار کرده ، با نظارت و مجوز سازمان گردشگری فعالیت مینماید و در انتخاب واحدهای اقامتی و پذیرش مسافر، از ضوابط قانونی ایران، تبعیت دارد.

  • مزایای رزرو
از آنجایی که بقای کاری سایت و مجموعه ما با معرفی واحدهای اقامتی استاندارد و قیمت مناسب به متقاضیان سفر تعریف میشود، سعی کرده ایم که در حفظ تنوع پراکندگی و امکانات واحدها، برای کسب رضایت بیشتر مخاطبان، با ارائه تخفیف ها از طریق صفحه [تخفیف ها] کوشا باشیم.

آخرین بازنگری: 21 شهریور 1395
 
تبلیغات
ads in site
تبلیغ شما در جایگاه A1!
دسته بندی واحدها
متل (5)
هتل (4)
تبلیغات

تبلیغ شما در جایگاه A2!
تبلیغات
تبلیغ موثر
تبلیغ شما در جایگاه B1!
تبلیغات
تبلیغ خیریه همت
تبلیغ شما در جایگاه A3!
تبلیغات
تبلیغ موثر
تبلیغ شما در جایگاه A4!
آمار سایت
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
بازدید نسخه قبلی سایت : 727876
آخرین بازدید :


.:: آمار سایت ::.

.:: جستجو در سایت ::.


.:: انتخاب زبان ترجمه ::.

.:: خبرنامه ::.

برای اطلاع از آخرین تغیرات قیمت و برنامه های سفر جدید می توانید عضو خبرنامه ما شوید. در صورت تمایل می توانید مشخصات تان را وارد کنید.

name:
email:


.:: آب وهوا ::.

هواشناسی ایران
( وضعیت جوی منطقه )


.:: تبادل لینک با ما ::.
برای لینک به e-room کد زیر را در سایت یا وبلاگ تان درج کنیدe-room
سپس ما را از طریق نظرات بلاگ e-room مطلع کنید تا به شما لینک داده شود


.:: تماس با ما ::.
شماره ی تماس :

09384266301


.:: تبلیغات ::.

tabliq interneti
تبلیغ شما در جایگاه A5!